Citi Doradca Bankowości Detalicznej w oddziale SMART in Krakow, Poland

  • Primary Location: Poland,Malopolskie,Kraków

  • Education: Bachelor's Degree

  • Job Function: Sales

  • Schedule: Full-time

  • Shift: Day Job

  • Employee Status: Regular

  • Travel Time: No

  • Job ID: 17066851

Description

Kluczowe zadania:

  • Zapewnienie aktualnym i potencjalnym Klientom wysokiej jakości obsługi bankowej poprzez aktywne badanie potrzeb oraz poszukiwanie adekwatnych dla nich rozwiązań

  • Dbanie o realizację celów sprzedażowych zarówno zespołowych jak i indywidualnych

  • Edukację oraz wsparcie Klienta w zakresie samodzielnego korzystania z aplikacji mobilnych przy wykorzystaniu nowoczesnych narzędzi (ekrany dotykowe, tablety, smartfony)

  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami oraz tworzenie pozytywnego wizerunku Banku

  • Promowanie oferty Banku poprzez udział w akcjach mikromarketingowych

Qualifications

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze oraz budowaniu relacji z klientem

  • Mile widziane doświadczenie w aktywnej sprzedaży produktów bankowych

  • Swoboda w obsługiwaniu nowoczesnych sprzętów elektronicznych – tablety, smartfony, ekran dotykowy

  • Umiejętność prezentacji, efektywnej komunikacji i budowania relacji

  • Cierpliwość, umiejętność badania potrzeb oraz tłumaczenia i proponowania rozwiązań

  • Elastyczność, szybkość reagowania i dostosowania się do zmian