UAB Headex Komandos vadovas logistikos sandėlyje Vokietijoje in Germany

  • Darbas logistikos sandėlyje Vokietijoje;

  • Darbų delegavimas komandai, jų kontrolė;

  • Komandos motyvavimas;

  • Atsakomybė už atliktų darbų kokybę ir tikslumą;

  • Iškylančių sunkumų ir problemų sprendimas;

  • Darbas su komanda;

  • Motyvuojantį ir laiku mokamą atlyginimą;

  • Kokybiškas darbo ir apgyvendinimo sąlygas;

  • Darbą su gerai pasaulyje žinomais klientais ir produkcija;

  • Visas socialines garantijas;

  • Patrauklų atostogų grafiką.

  • Pareigingumas, organizuotumas, sąžiningumas;

  • Vokiečių kalbos žinios/Anglų kalbos žinios;

  • Nuosavas automobilis (privalumas);

  • Patirtis logistikos sandėliuose;

  • Patirtis vadovaujant komandai;

ID: 2017-12748

of Openings: 3

External Company Name: UAB Headex

External Company URL: http://www.headex.eu/en

Darbo pobūdis (Text Only): - Darbas logistikos sandėlyje Vokietijoje; - Darbų delegavimas komandai, jų kontrolė; - Komandos motyvavimas; - Atsakomybė už atliktų darbų kokybę ir tikslumą; - Iškylančių sunkumų ir problemų sprendimas; - Darbas su komanda;

Mes siūlome (Text Only): - Motyvuojantį ir laiku mokamą atlyginimą; - Kokybiškas darbo ir apgyvendinimo sąlygas; - Darbą su gerai pasaulyje žinomais klientais ir produkcija; - Visas socialines garantijas; - Patrauklų atostogų grafiką.

Reikalavimai (Text Only): - Pareigingumas, organizuotumas, sąžiningumas; - Vokiečių kalbos žinios/Anglų kalbos žinios; - Nuosavas automobilis (privalumas); - Patirtis logistikos sandėliuose; - Patirtis vadovaujant komandai;