UAB Headex Logistikos Projektų koordinatorius Vokietijoje in Germany

  • Darbas ofise Vokietijoje;

  • Logistikos procesų priežiūra ir kontrolė;

  • Atsakomybė už atliktų darbų kokybę ir tikslumą;

  • Iškylančių sunkumų ir problemų sprendimas;

  • Motyvuojantį ir laiku mokamą atlyginimą;

  • Kokybiškas darbo ir apgyvendinimo sąlygas;

  • Darbą su gerai pasaulyje žinomais klientais ir produkcija;

  • Visas socialines garantijas;

  • Patrauklų atostogų grafiką.

  • Patirtis dirbant MS Office paketu (Word, Excel);

  • Sandėlio procesų išmanymas;

  • Pareigingumas, organizuotumas, sąžiningumas;

  • Puikios anglų kalbos žinios;

  • Vokiečių kalbos žinios (privalumas);

  • Nuosavas automobilis (privalumas);

  • Patirtis logistikos sandėliuose (privalumas);

ID: 2017-12747

of Openings: 3

External Company Name: UAB Headex

External Company URL: http://www.headex.eu/en

Darbo pobūdis (Text Only): - Darbas ofise Vokietijoje; - Logistikos procesų priežiūra ir kontrolė; - Atsakomybė už atliktų darbų kokybę ir tikslumą; - Iškylančių sunkumų ir problemų sprendimas;

Mes siūlome (Text Only): - Motyvuojantį ir laiku mokamą atlyginimą; - Kokybiškas darbo ir apgyvendinimo sąlygas; - Darbą su gerai pasaulyje žinomais klientais ir produkcija; - Visas socialines garantijas; - Patrauklų atostogų grafiką.

Reikalavimai (Text Only): - Patirtis dirbant MS Office paketu (Word, Excel); - Sandėlio procesų išmanymas; - Pareigingumas, organizuotumas, sąžiningumas; - Puikios anglų kalbos žinios; - Vokiečių kalbos žinios (privalumas); - Nuosavas automobilis (privalumas); - Patirtis logistikos sandėliuose (privalumas);